Fundacja Róża Wiatrów

O nas 

Fundacja została założona we wrześniu 2017 r. przez grupę zaangażowanych rodziców. Naszą motywacją od początku była troska o jak najlepsze wychowanie i wykształcenie naszych dzieci. Wierzymy, że model edukacyjno-wychowawczy, który propagujemy w ramach naszej działalności jest jedną z najlepszych dróg do pełnego ukształtowania młodego człowieka.

Misja Fundacji

Naszą misją jest wspieranie rodziców w wychowaniu dzieci oraz organizacja jak najbardziej optymalnych warunków do godnej edukacji. Pragniemy, aby Rodzice, jako pierwsi i najważniejsi wychowawcy, zdobywali profesjonalną wiedzę na temat wieloaspektowego kształtowania młodych ludzi: intelektualnego, emocjonalnego, duchowego, wolitywnego oraz fizycznego. Fundacja propaguje model edukacyjno-wychowawczy, którego celem jest formacja dzieci i młodzieży według katolickiej etyki wychowawczej, w ujęciu najpiękniejszych klasycznych wzorców wychowawczych oraz ich przygotowanie do życia w pełni dojrzałego człowieczeństwa. Jednym z najważniejszych celów działalności Fundacji jest prowadzenie placówek oświatowych.

Organizujemy konferencje o tematyce wychowawczej, wykłady dla rodziców w Szkole, a także wspieramy wszelką działalność na rzecz polskich rodzin.

W ramach naszej działalności współpracujemy m.in. ze Stowarzyszeniem Akademia Familijna.  

Fundacja Róża Wiatrów

ul. Maczka 26/34

10-693 Olsztyn

NIP 7393903629

nr konta: 11 1240 5598 1111 0010 7609 1686